logo

TEKİN’E EKREM İMAMOĞLU’NDAN SELAM GETİRDİLER

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörünü Bülent Akköse ve Yardımcısı Osman Çayak Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i makamında ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörünü Bülent Akköse ve Yardımcısı Osman Çayak Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i makamında ziyaret etti.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, Alaplı Belediyesi’nin çalışmaları ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak yürütülmesi planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Belediye Başkanı Nuri Tekin, İstanbul’da Geçtiğimiz yıl 23 Haziran tarihinden yapılan yenileme seçimlerinin ardından 2. kez İBB Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu’nun, ilk ziyaretini Alaplı’ya yaptığını söyledi.

“İMAMOĞLU’NU TEKRAR İLÇEMİZDE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ”

İmamoğlu’nu Alaplı’da tekrar görmekten büyük mutluluk duyacaklarını belirten Tekin, “İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörünü Bülent Akköse ve Yardımcısı Osman Çayak’ı Belediyemizde ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduk. Kendileriyle Belediyemizin çalışmaları ve İBB ile koordineli yürütülmesi planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu, Geçtiğimiz yıl 23 Haziran’da yapılan yenileme seçimlerinin ardından ilk ziyaretini Alaplı’ya yapmıştı. Onu İlçemizde ağırlamaktan dolayı çok mutlu olmuştuk. Sayın İmamoğlu’nu İlçemizde görmekten her zaman çok mutlu olacağız.” dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun selamlarını getirdiklerini ifade eden Akköse ise Alaplı’da olmaktan mutlu olduklarını dile getirdi.

Akköse, Başkan Tekin’e, İstanbul’u simgeleyen çeşitli hediyeler takdim etti.

Share
256 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ