logo

TEZEL, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Hikmet Tezel (66), Atatürk Ortaokulu bahçesinde kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığında toprağa verildi.

Bir süredir rahatsız olan ve dün akşam saatlerinde kaldırıldığı Özel Echomar Hastanesi’nde hayata gözlerini yuman, Ferah Tezel’in eşi; Melike, Melis ve Mustafa’nın babaları; Ereğli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Hikmet Tezel için Atatürk Ortaokulu bahçesinde helallik alındı. Helalliğin alınmasının ardından cenaze namazı kılındı. Merhum Tezel’in cenazesi Ereğli Şehir Mezarlığı’na defnedildi.

Cenaze törenine merhum Tezel’in aile bireyleri ve yakınlarının yanı sıra Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Ereğli Belediye Başkan Yardımcıları Haluk Okur ve Tayyar Mendeş, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, MHP Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek, AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, bazı siyasiler, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve iş insanları katıldı.

Share
423 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ