logo

30 Aralık 2020

TİMS ORGANİZASYON’DAN NOEL BABA HEDİYE SERVİSİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşanan mutluluklara güzellik katan TİMS Organizasyon NOEL BABA servisi ile yine bir ilke imza attı.

Koronavirüs Pandemi salgınından dolayı zor günler yaşanan Ereğli’ de ilklere imza atan TİMS Organizasyon bir ilke daha imza atıyor. Yılbaşı için hazırlanan prpojeyi hayata geçirmek için gün sayan TİMS Organizasyon, Noel Baba servisi ile evlerine gelecek.

  • Hazırlanan proje hakkında TİM”S Organizasyon’dan yapılan yapılan açıklama şöyle :

Yeni bir yıla girerken sevdiklerinizi, Mutlu etmenin yolu !!! Hediyenizi İsterseniz Siz Getirin, isterseniz Bizden Beğenin, İstediğiniz Saatte, İstediğiniz Yere,
Gerekli Hijyen ve Sosyal Mesafe Kuralları Dahilinde Biz Teslim Ediyoruz.

Noel Baba Hediye Servisi Nedir?

Yılbaşı haftası öncesi ve sonrasında ve yılbaşından önce, heybesinden sürpriz bir şekilde hediye dağıtan kahramanımız Noel Baba, Tims Organizasyon’un profesyonel animatörlerince can buluyor ve hediye dağıtmaya geliyor. Bembeyaz saçları ve sakallarıyla, tontiş göbeğiyle, kırmızı kukuletası ve kırmızı kostümleriyle Noel Babamız, evlerinize iş yerinize gelerek hediye ve mutluluk dağıtıyor. Noel Annelerimiz ise, Noel Babalarımıza bu mutlu günde eşlik ediyorlar.
İsterseniz sizlere sunduğumuz hediye çeşitlerimizden beğenebilir yada isterseniz göndermek istediğiniz hediyenizi siz bize teslim edebilirsiniz. Yaşadığımız Bu zorlu pandemi döneminde bir araya gelemeyeceğiz ama sıcacık evlerimizde birbirimizi sevindirecek hediyelerle Noel Babamız tarafından Gerekli hijyen ve sosyal mesafe kuralları dahilinde teslimat yaparak sevdiklerinizi mutlu etmenin imkanını sunuyoruz.

Noel Baba Hediye Servisine Nasıl Ulaşa bilirim?
0(372)323 0 0532 nolu sabit telefonumuzdan ve
0(530)325 97 82 nolu WhatsApp hattımızdan irtibata geçebilirsiniz.

(tanıtım haber)

Etiketler:
Share
1214 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ