logo

TİP ADAYI CİHANGİR AMCA EREĞLİ HALKINA SESLENDİ

  • Türkiye İşçi Partisi(TİP) Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı, emekli işçi ve sanatçı Cihangir Amca, basın mensupları ve parti üyelerine açıklamada bulundu.

4 Şubat Pazar günü ilçe örgütünde yapılan toplantıda Cihangir Amca, göreve geldiğinde sosyal belediyecilik yapacaklarını vurgulayarak bunu nasıl sağlayacaklarını örnekledi. Mahallelerde halk meclisleri kurulacağını, kararlarının birlikte alınacağını ve takip edileceğini, şeffaf bir belediyecilik yapılacağını anlatan Amca,  “Üreten biziz, yöneten de biz olacağız” dedi.

Amca, projelerin halka dayatmalar şeklinde değil, halkla birlikte yapılacağını savunarak, “Bizim projelerimiz betoni değil, hayati olacak” sözleri ile yönetim biçimi ile ilgili mesaj verdi. Amca “Bu halk, bu kentin sakini değil sahibidir… Çaresiz değilsiniz, çare sizsiniz… Gelin sandığa oyunuzu kullanın. A noktası ile B noktası arasına sıkışmaktan kurtulun” sözleri ile Ereğli halkına seslendi.

Diğer partilerden aday olan mevkidaşlarına da başarılar dileyen TİP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Cihangir Amca, demokrasinin gereğini yerine getirdikleri için hepsine teşekkür etti.

Paylaşın:
437 Kez Görüntülendi. Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ