logo

TSO’DAN TÜRKİYE SIRALAMASINA GİREN SANAYİ KURULUŞLARINA PLAKET

Kdz.Ereğli Ticaret Ve Sanayi Odası yöneticilerinin, ilçede faaliyet gösteren ve 2019 Yılı verilerine göre Türkiye’nin İlk 500. Büyük Sanayi Kuruluşları sıralamasına giren firmaları ziyaret ederek  yöneticilerine plaket takdim ettikleri bildirildi.

Kdz.Ereğli Ticaret Ve Sanayi Odası(TSO) yöneticileri, ilçede faaliyet gösteren, İSO sıralamasında Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşları arasında yer alan; Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR), Tat Metal Çelik ve Çınar Boru Profil firmalarına ziyaret ederek yöneticilerine plaket takdimi gerçekleştirdi.

BAŞARILARIN DEVAMI DİLENDİ

TSO’dan yapılan yazılı açıklamada, ziyaretlerin firma üretim tesislerinde gerçekleştirildiği belirtilerek, “Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Türk, Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Bakkaloğlu, Mevlüt Özdemir, Kadir Çaygeç ,Özgür Erdoğan ve Genel Sekreter Gündüz Acar, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşunda 10.sırada olan Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. Genel Müdür Sayın Salih Cem Oral’a, 74.sırada olan Tatmetal Çelik San. ve Tic. A.Ş Firma ortağı ve Tso Meclis Üyesi Akın Tatoğlu’na ve 289. Sırada olan Çınar Boru Profil San. ve Tic. A.Ş. Firma Sahipleri Abdulkadir Çınar, Abdurrahman Çınar ve Muhammet Çınar’a ziyarette bulundular. Yönetim Kurul Başkanı Arslan Keleş başarılarının artarak devamı diledi ve firma yetkililerine plaket takdim etti.” denildi.

GALERİ FOTOĞRAFLARI :

Etiketler: » » »
Share
603 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ