logo

TÜRK HAVA KURUMU’NDAN, POSBIYIK’A ‘BİNA’ TEŞEKKÜRÜ

(THK Kdz. Ereğli Şube Başkanı Abdullah Hasçelik ve yönetimi, Kaymakam Çorumluoğlu ve Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret ederek teşekkür etti. Başkan Posbıyık ziyarette belediyenin Türk Hava Kurumu’na tahsis ettiği hizmet binası protokolünü imzaladı.

Türk Hava Kurumu (THK) Kdz. Ereğli Şube Başkanı Abdullah Hasçelik ve yönetimi, kurumun 96. yıldönümünü bir dizi etkinlikle kutladı. Etkinlikler kapsamında Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, THK heyetini kabul etti.

16 Şubat Salı günü gerçekleştirilen ziyarette THK Başkanı Abdullah Hasçelik ve yönetimi, Başkan Posbıyık’a belediyenin THK’ye yer tahsis etmesi nedeniyle teşekkür etti, kurumun 96’ncı kuruluş yıl dönümü anısına plaket takdim etti. Hasçelik, “Kurumumuza bugüne kadar hep destek oldunuz. Çalışmalarımızda sizleri yanımızda gördük. Katkılarınız için bütün arkadaşlarımız ve THK adına teşekkür ediyorum” dedi.

PROTOKOL İMZALANDI, PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Başkan Halil Posbıyık da THK yöneticilerine çalışmalarında başarılar diledi ve kamu yararına çalışan dernekler statüsü kapsamındaki Türk Hava Kurumu (THK) Kdz. Ereğli Şubesi’ne, mülkiyeti belediyeye ait Bağlık Mahallesi Şehit Rıdvan Sokak No:48’deki hizmet binasının Belediye Meclisi kararıyla tahsisini öngören protokolü imzaladı.

İmza sırasında THK Kdz. Ereğli Başkan vekili, İlçe Mal Müdürü Nahit İnel, THK Kdz. Ereğli Başkan Yardımcısı, AK Parti Belediye Meclis Grup Sözcüsü Numan Korkmaz ve Belediye Başkan Yardımcısı Selma Açıkgöz hazır bulundu.

KURULUŞ YILDÖNÜMÜ SADE BİR TÖRENLE KUTLANDI

Öte yandan THK’nun 96. yılı kutlamaları kapsamında Şube Başkanı Abdullah Hasçelik başkanlığındaki heyet tarafından, Atatürk Anıtı önünde çelenk konuldu, saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı söylendi. Ayrıca Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ziyaret edildi. Ak Parti İlçe BAşkanı Saffet Bozkurt’ta yönetimi ile birlikte, Hasçelik ve ekibini ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

GALERİ FOTOĞRAFLARI :

Etiketler: »
Share
290 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ