logo

TÜRK METAL’DE ERKEN BAYRAMLAŞMA

Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yakup Yılmaz, yetkili oldukları iş yerlerindeki üyeleri ile bayramlaşma gerçekleştirdi.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yakup Yılmaz, yetkili oldukları iş yerlerindeki üyeleri ile bayramlaşma gerçekleştirdi.

Sendikadan yapılan yazılı açıklamaya göre; Yılmaz, beraberinde Türk Metal Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve iş yerleri temsilcileri ile birlikte; Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’ndaki (Erdemir) direktörlükler ve üniteleri, Ersem Çelik Servis Merkezi’ni ve Tat Metal AŞ. iş yerlerini ziyaret etti.
Ziyaretlerde, üyeler ile bir araya gelen Yılmaz, Türk Metal Lideri Pevrul Kavlak Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal’ın da selamlarını iletti.
Türk Metal Şube Başkanı Yılmaz, kısa süreli sohbetlerde de bulunduğu üyelerin Kurban Bayramlarını kutlarken, birlikte hatıra fotoğrafları da çektirdi.

SENDİKAYA ZİYARETLER

Öte yandan, Türk Metal Şube Başkanı Yakup Yılmaz’ı, Karadeniz Ereğli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Derneği yönetimi, Karadeniz Ereğli Gümüşhaneliler Derneği Yönetimi ile Karadeniz Ereğli Lisesi Mezunları Derneği yönetimi ziyaret ettiler.

Etiketler: »
Share
263 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ