logo

VAKALAR ARTTI, DEMİRTAŞ UYARDI:TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYALIM

CHP Zonguldak Milletvekili, Zonguldaklı vatandaşları COVİD-19 Salgını ile mücadeleye karşı “tedbiri elden bırakmayalım” sözleri ile uyardı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Zonguldaklıları vatandaşları COVİD-19 salgınına karşı uyardı, tedbirli olmaya çağırdı.

Gönderdiği sms mesajı ile uyarıda bulunan Demirtaş, Corona virüs salgınının Zonguldak’ta ağırlaşarak devam ettiğini hatırlatarak, “…Bu sebeple, kendimizi ve sevdiklerimizi düşünerek, mümkün olduğu kadar evimizden dışarı çıkmayalım. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyalım. Maskemizi çıkarmayalım. Tedbiri elden bırakmayalım. ” dedi.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN MESLEK HASTALIĞI SAYILSIN”

Öte yandan; Demirtaş, sağlık çalışanlarının salgın döneminde fedakarca çalıştıklarını hatırlatarak, konu ile ilgili yaptığı açıklamayı paylaştı. Meclis komisyonlarında aktif çalışmaları ve genel-yerel gündeme ait açıklamaları ile dikkat çeken Demirtaş, “Değerli Hemşerim, bizlerin sağlığı için canını hiçe sayarak, fedakarca çalışan ” sağlık çalışanları” açısından   Covid-19’un ” meslek hastalığı” sayılması için CHP olarak verdiğimiz kanun teklifiyle ilgili Halk TV’ye yaptığım açıklamayı https://youtu.be/xpute_zjEog linkinden izleyebilirsiniz. ” diyerek konuyu gündemde tutmaya devam etti.

  • HABERLE İLGİLİ VİDEOYU İZLEMEK İÇİN GÖRSELİ TIKLAYINIZ :

Etiketler: »
Share
424 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ