logo

VALİ BEKTAŞ, VEDA YEMEĞİ İLE UĞURLANDI

Resmi Gazete’de yayımlanan kararnameyle Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş için veda yemeği düzenlendi.

Polis evinde düzlenen yemeğe AK Parti Milletvekilleri Polat Türkmen, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Karadeniz Bölge ve Komutanı Tuğamiral Hüseyin Sami Uyar, Jandarma Alay Komutanı Kd. Abay Gönen Süslü, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı Ayhan Kafalı, BEÜ Genel Sekreteri Hayri Bulazar, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, bazı ilçe kaymakamları ve belediye başkanları, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları ile daire müdürleri katıldı.

DUYGUSAL KONUŞMA İLE VEDA ETTİ

Vali Erdoğan Bektaş, veda yemeğinde yaptığı konuşmada duygu ve düşüncelerini paylaştı. Bektaş, “38 yıllık memuriyet hayatımın son görevini yapmış olmaktan mutluyum. Bu Valilik görevim olarak beşinci vilayetim. Gelinen noktada 12 yıldan uzun bir süre ülkeme, milletime ve devletime valilik gibi onurlu bir görevi yapmama sağlayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en kalbi saygılarımla teşekkür ediyorum. Küçük taşra kasabada yetişip ülkemize, milletimize valilik gibi böyle bir onurlu görev gibi hizmet şansı bulmak benim için ömrümün sonuna kadar taşıyacağım, ailemin ve çocuklarımın da taşıyacağı bir mutluluk ve onur kaynağı. Bizden önce başlatılmış hiçbir projeyi durdurmadık. Daha uygulanabilir daha yararlı hale getirmeye çalıştık. Katı atık sistemi konusunda ilimizde gerçekten örnek bir atık arıtma sistemi tasarlandı. Hızla bu uygulamaya konuluyor. Şehircilik, turizm, tarım, eğitim ve sanayi kümelenme projelerimiz bir bir hayata geçecek. Gönülden inanıyorum ki Zonguldak kısa bir süre içerisinde özlemi duyduğu mutlu geleceğe kavuşacaktır. Bu vesile ile seçilmiş, atanmış bütün mesai arkadaşlarıma, sivil toplum örgütlerimize, özel sektör temsilcilerimiz ile Zonguldak’lı vatandaşlarımıza, bana eşlik eden derdimi çeken başta eşim ve çocuklarım olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Share
344 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ