logo

VALİ HACIBEKTAŞOĞLU, YENİ SANAYİ ALANLARINI GÖRÜŞTÜ

  • Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, ilçe TSO başkanları ve OSB Müdürleri ile yeni yatırım alanlarının tespiti konusunu görüştü

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu, Alaplı Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Özkan Demir, Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Özgür Okur, Kdz.Ereğli Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Övünç Pehlivanoğlu ile birlikte Vali Osman Hacıbektaşoğlu’nu ziyaret etti.

KELEŞ, GÖRÜŞMEYİ DEĞERLENDİRDİ

Ziyareti değerlendiren Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş; “Zonguldak İl – İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları ve Organize Sanayi Bölgeleri Müdürleri ile birlikte; Bölgemizde alternatif yatırım alanlarının tespitine yönelik, başta istihdam ve ekonomik kalkınmaya öncü yatırımcılarımızın önünü açabilecek yerler belirlenerek İlimize kazandırılabilecek muhtemel sanayi alanlarını istişare etmek maksadı ile Valimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu’nu ziyaret ettik. Valimize misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Paylaşın:
184 Kez Görüntülendi. Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ