logo

VALİ TUTULMAZ EREĞLİ’DE TEMASLARDA BULUNDU

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz Kdz. Ereğli’de bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, 20 Ekim Çarşamba günü  Kdz. Ereğli’de bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

BELDE VE KÖY TEMASLARI

Valilikten yapılan paylaşıma göre Vali Tutulmaz, Ereğli temasları kapsamında Ormanlı Beldesi, Akköy, Karakavuz ve Uludağ köylerini ziyaret etti. Köy muhtarları ve vatandaşlarla sohbet ederek dile getirdikleri ihtiyaç ve talep dinledi, köy yollarında incelemelerde bulundu. Yetkililerden bilgi alan Tutulmaz, esnaf ziyaretlerinde bulunarak sohbet etti.

OSB TOPLANTISINA KATILDI

Temaslarına Ereğli Organize Sanayi Bölgesinde(OSB) devam eden Vali Mustafa Tutulmaz, OSB Müteşebbis Heyet toplantısı ile Yönetim Kurulu Toplantısına da katılarak kararların alınmasını sağladı.   

ERDOĞAN METAL’İN YENİ OFİS BİNASININ AÇILIŞI SESSİZCE YAPILDI

Tutulmaz ayrıca, Kdz. Ereğli Organize Sanayi Bölgesinde Erdoğan Metal unvanlı işyeri bulunan TBMM 22-23.dönem Zonguldak Milletvekili, Sanayici Fazlı Erdoğan’ı ziyaret ederek, şirketin yeni ofis binasının açılış törenine katılım sağladı ve “hayırlı uğurlu olması dileğinde” bulundu.

Pandemi önlemleri gözetilerek gerçekleştirilen Erdoğan Metal Ofis Binası açılış törenine; Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Belediye Başkanı Halil Posbıyık-Başkan Yardımcısı Haluk Okur, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, TSO Başkanı Arslan Keleş ve OSB Müteşebbis Heyeti Başkanı ve Tat Metal Yönetim Kurulu Başkanı Akın Tatoğlu’da katıldı. Törene katılan Vali Tutulmaz ve protokol heyeti, idari büroları gezerek güncel konular üzerine sohbet etti.

VALİ TUTULMAZ’IN BELDE VE KÖY ZİYARETLERİ:

Etiketler: »
Share
282 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ