logo

VALİ TUTULMAZ, GÖKÇEBEY’DE TEMASLARDA BULUNDU

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ın Gökçebey ilçesine ziyaret gerçekleştirdiği ve incelemelerde bulunduğu bildirildi.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, ziyaret ve incelemelerini sürdürüyor

Vali Mustafa Tutulmaz, Gökçebey Kaymakamı Oğuzhan Erdi Atak’ ı ziyaret ederek ilçenin genel durumu hakkında brifing aldı.

DAİRE AMİRLERİ VE MUHTARLARLA GÖRÜŞTÜ

Ardından Köy ve Mahalle Muhtarlarıyla ayrıca Kurum amirleri ile bir araya gelerek kendilerinden beklentilerini sıraladı. Muhtarlara önem verdiklerini vurgulayan Tutulmaz, ‘’Devletimizin köylerdeki temsilcisi sizlersiniz,  vatandaşlarımıza her alanda en iyi hizmeti vermek için bu görevlerdeyiz. Verilen hizmetlerin kalitesini sizlerde takip edin, Kamu kaynaklarını etkin ve verimli kullanmak görevimiz ve sorumluluğumuzdur… Bana 24 saat ulaşabilirsiniz ’’ dedi.

ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET, KÖY KAHVESİNDE SOHBET, SÜZEK KANYONU’NDA GEZİ…

Gökçebey ilçesinde gerçekleştirilen temaslarla ilgili valilikten verilen bilgide şöyle denildi:

Vatani görevini yaparken şehit olan aziz şehidimiz Burak Saraçlı’ nın değerli annesi Fatime Saraçlı ve babası Kamil Saraçlı’ yı Gökçebey Hacımusa Köyü’ndeki evlerinde ziyaret etti. Şehidimizin kabrini de ziyaret eden Vali Tutulmaz köy meydanında vatandaşlarımızla hasbihal etti.

Yöresel Herkime evinde ve Süzek Kanyonunda da incelemelerde bulunan Vali Tutulmaz, Namazgah Köyü Alimler Mahallesindeki beton döküm çalışmasını izledi, yetkililerden bilgi aldı.

Etiketler:
Share
341 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ