logo

VATAN PARTİSİ’NDEN KGD’YE ZİYARET…

Vatan Partisi Zonguldak İl Başkanı Gürkan Yılmaz, Karaelmas Gazeteciler Derneği’ni (KGD) ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Emen ve Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Özkul ile bir süre istişarede bulundu.

İl Başkanı Yılmaz ve yönetimi, Karaelmas Gazeteciler Derneği’ne yaptığı ziyarette yaptığı çalışmalar ve Zonguldak gündemine dair fikir alışverişinde bulunurken. Basın ile daha iç içe olunması gerektiğini belirtti.

EMEN “VATAN PARTİSİ DAHA AKTİF OLMALI”

KGD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Emen Vatan Partisi’nin bu anlamlı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Az önce yaptığımız konuşmada sadece Zonguldak’ta değil Türkiye’de kenarda köşede kalmış partilerin sessiz kaldığını konuşuyorduk. Sadece AK Parti CHP ve MHP’NİN değil diğer partilerinde Zonguldak’ın kalkınmasına yönelik girişimlerde bulunmasını konuşuyorduk. Doğu Perinçek’in her seçime etkili bir biçimde girdiği Vatan Partisi maalesef illerde geri plana atıyor. Bu anlamda aktif olmalarını ben kendilerinden rica ediyorum.” dedi.

YILMAZ, DESTEK İSTEDİ

İl Başkanı Gürkan Yılmaz’da ziyareti değerlendirdiği konuşmasında “Vatan Partisi’nin Zonguldak için diğer partilerden daha önemli olduğunu düşünüyorum. Özellikle artan miktarda işçi programı hazırlayan tek parti Vatan Partisi. Bu kadar işçi istihdam edilmesi halinde esnafımızın ve şehrimizin kalkınacağını düşünüyoruz. Bunun için var gücümüzle çalışacağız. Sizlerin de desteklerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler:
Share
320 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ