logo

VE İMZALAR MUTLULUĞA ATILDI

Kdz. Ereğli’de Gazeteciler Sibel Bozkurt ile Engin Pınar evlendiler.

Kdz. Ereğli’de Gazeteciler Elma Dergisi İmtiyaz Sahibi Sibel Bozkurt ile Hareket Medya İmtiyaz Sahibi Engin Pınar, nikah töreni ile evlendiler.

21 Eylül Pazartesi günü Kdz. Ereğli Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen nikah töreninde çift, salona kahramanlık türküleri eşliğinde Türk Bayraklarını dalgalandırarak girdi. Oldukça heyecanlı görünen Gelin Sibel Bozkurt(Pınar) ve sakin tavırları ile dikkat çeken Damat Engin Pınar resmi işlemler başlayıncaya kadar bayraklarını ellerinden bırakmadı. Pandemi önlemlerinin dikkate alındığı törene, çiftin ve ailelerinin yakınları ile meslektaşları katıldı. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi Neriman Posbıyık ve MHP Önceki dönem İlçe Başkanı Talat Şeker’in şahitliklerinde ve alkışlar eşliğinde atılan imzalarla nikah işlemi tamamlandı.

Bayan Posbıyık, evlilik belgesini çiftlere birlikte almaları tavsiyesi ile takdim ederken, Türk Bayrağı, Kuran-ı Kerim, Nutuk kitabı ve takı hediye etti. Diğer şahit Talat Şeker’de kısa bir konuşma ile mutluluklar diledi.

Alkışlar eşliğinde salonda çıkan çift, AKM dış kapısında tebrikleri ve takıları kabul etti. İlk takıyı ise gelinin amcası Kdz. Ereğli’nin sevilen ve tanınmış simalarından Şinasi Bozkurt taktı.

Haber Hayat Yayıncılık olarak mutluklar dileriz.

GALERİ FOTOĞRAFLARI :

Share
687 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ