logo

VEFA GRUBUNDA HİZMETTE SINIR YOK!

Kdz. Ereğli Vefa Sosyal Destek Grubu, ilçe sakinlerinden Altuntaş ailesinin isteğini kırmayarak sürpriz doğum günü kutlamasına aracı oldu.

Koronavirüs’le mücadele kapsamında Kdz. Ereğli Kaymakamlığı bünyesinde kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu, Altuntaş Ailesinden gelen duygusal talep üzerine, ilginç bir hizmete imza attı.

SEVİM HANIM BABASINI DÜŞÜNDÜ

Vefa Destek Grubundan edinilen bilgiye göre; İstanbul’da kız kardeşinin yanında kemoterapi tedavisi gören Sevim Altuntaş, Vefa Grubunu telefonla aradı ve 15 Nisan çarşamba günü babasının doğum günü olduğunu, tedavisi süresince annesinin de yanında olduğu için babasının Ereğli’de yalnız kaldığını, bu nedenle babasına sürpriz yapmak isteğini iletti, bu konuda yardım talep etti.

VEFA GRUBU HAREKETE GEÇTİ VE…

İsteği makul bulan İlçe Vefa Sosyal destek Ekibi’de, Mehmet Altuntaş’ın ilçe merkezindeki evine kadar pasta ile giderek sürpriz doğum günü kutlaması yaptı ve kızının mesajını iletip ailenin görüntülü konuşmasını sağladı.  

Duygusal anlar yaşayan Baba Mehmet Altuntaş, çok mutlu olduğunu ifade etti ve kızının bir an önce sağılığına kavuşmasını dileyerek görevliler nezdinde devletimize teşekkür etti.  

KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU’DA SELAMLARINI İLETTİ

Öten yandan verilen bilgiye göre; Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’da tedavi görene Sevim Hanıma geçmiş olsun dilekleri ile Altuntaş ailesine selamlarını iletti.  

Etiketler: »
Share
404 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ