logo

VEKİLLERİN AKLI PROJELERDE DEĞİL; EREĞLİ BELEDİYESİNDE!

Uzun aradan sonra Kdz. Ereğli’ye gelerek partililere hitap eden Ak Parti milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu ile Hamdi Uçar, somut projelerden ve icraatlarından söz etmek yerine; 2024 yerel seçimlerinde belediye Başkanlığı seçimlerini kazanacaklarını söylemekle yetindiler.

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu ile Hamdi Uçar, 6 Eylül’de yapılan kongrede AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığına seçilen Avukat Saffet Bozkurt ve Yönetim Kurulu Üyelerine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.

Milletvekilleri Çolakoğlu ile Uçar’ı; İlçe Başkanı Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri ve partililer, İlçe Teşkilat binası girişinde karşıladılar. Daha sonra sırasıyla İlçe Başkanı Bozkurt ile Milletvekilleri Çolakoğlu ve Uçar, parti binasının toplantı salonunda partililere hitaben birer konuşma yaptılar.

BOZKURT “GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ”

6 Eylül’de yapılan kongrenin ardından ilçede bir heyecan gördüklerini ifade eden AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, bu heyecanı artırmak için gece-gündüz çalışacaklarını ifade etti.

PROJE/İCRAAT YOK, SEÇİM KAZANMA SÖZÜ VAR!

Bozkurt’un ardından konuşan Milletvekili Çolakoğlu; 2024 yerel seçimlerde belediye başkanlığını alacaklarını iddia etti ve yeni yönetime başarılar diledi. Milletvekili Uçar da Ereğli’nin bölge adına önemli bir ilçe olduğunu vurguladı. İsim vermeden Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı “vizyonu ve hedefi olmayan bir insan” sözleri ile eleştiren Uçar, “2024 yerel seçimlerinde, emanet vermiş olduğumuz belediyeyi inşallah tekrar AK Parti’ye kazandıracağız.” dedi. Uçar, milletvekilleri ve parti yöneticileri adına Ereğli ile ilgili projelerin takipçisi olacaklarını sözlerine ekledi.

GALERİ FOTOĞRAFLARI :

Share
422 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

VEKİLLERİN AKLI PROJELERDE DEĞİL; EREĞLİ BELEDİYESİNDE!” için 1 yorum

  1. ASIM CAKIR : diyor ki:

    VEKIL UCAR EFENDI GERCEKTEN UCMUSSUN EMANET VERDIGIMIZ DEDIGIN BELEDIYE BASKANLIGINI POSBIYIK BILEGININ HAKKI ILE ALDI 5 YIL MECLISI ILE KAVGA VE UYUSMAZLIKLA GECIREN UYSAL BASKANDAN SONRA .HAYAL INSANLARI UZUN YASATIRMIS SENDE UZUN YASAMAK ISTIYORSUN ANLASILDI