logo

ZONGULDAK BELEDİYESİ MÜZİK YARIŞMASI DÜZENLEYECEK

Zonguldak Belediyesi tarafından liseler arası müzik yarışması düzenleneceği bildirildi.  

Zonguldak Belediyesi Basın Bürosu’ndan alınan bilgiye göre; Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organizasyonu ile gençleri kültür-sanat faaliyetlerine yönlendirmek ve yeteneklerini sergilemelerine fırsat tanımak amacıyla bu ilk kez ZONSES Liseler arası müzik yarışması düzenlenecek.

Yarışma; eleme ve final olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecek ve elemeleri kazananlar finalde yarışma hakkını elde edecektir.

SON BAŞVURU 17 NİSAN 2020

Yarışma; Zonguldak ili sınırları içindeki tüm lise ve dengi okullarına açık olacak. Yarışma finali; 16 MAYIS 2020 tarihinde Saat 16.00’da Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Sezai Karakoç Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Yarışmada derece alan 1.Okula 4.000 TL Hediye Çeki, 2.Okula 3.000 TL Hediye Çeki, 3.Okula 2.000 TL Hediye Çeki verilecek.

Öte yandan yarışmada dereceye giren okulların Zonguldak Karaelmas Uluslararası Kültür ve Sanat Festivalinde sahne alması sağlanacak.

Yarışmaya katılım sağlamak isteyen okulların, 17 Nisan 2020 tarihine kadar başvuru formunu doldurmaları gerektiği belirtilen açıklamada; ayrıca yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.zonguldak.bel.tr/zonses adresinden ulaşabilecekleri ifade edildi.

Share
439 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ