logo

ZTSO BAŞKANI DEMİR TUTTUĞUNU ‘DİYALOGLA’ KOPARIYOR!

Zonguldak Sanayi ve Ticaret Oası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Bakacakkadı mevkisinde planlanan ‘Girişim Sanayi Sitesi’ ihalesinin 27 Nisan 2021 Salı günü Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapılacağını açıkladı. Demir açıklamasında “mevcut işletmelerimizin, gerek dışarıdan Zonguldak’ta yatırım yapmak isteyen girişimcilerin ve gerekse Zonguldak’ta iş fikri olup da, uygun fiziki alan bulamadığı için işletme kuramayan girişimcilerimiz için, son derece modern, lojistik üstünlükleri olan bir Sanayi Sitesi kuruyoruz.” dedi.

Zonguldak Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Metin Demir, sonuç odaklı yönetişim şekli ile dikkat çekerken, şehirle ilgili projeleri diyalog yolu ile hayata geçiriyor.

Son olarak Bakacakkadı Girişim Sanayi Sitesi sürecini üyeleri ile paylaşan Demir, ihalenin 27 Nisan’da yapılacağını duyurarak girişimcileri yatırım yapmaya davet etti.

İHALE 27 NİSAN’DA…

Başkan Demir konu ile ilgili açıklamasında “Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasının girişimleri ile 2016 yılında kurulum çalışmalarına başlanılan ve tapusu 09.10.2018 tarihinde alınan Bakacakkadı Girişim Sanayi Sitesi’nin arsa ve dolgu zemin iyileştirme çalışmaları kooperatifin kendi öz kaynakları ile 2020 Yılında tamamlanmıştı. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 2021 Yılı yatırım programına alınan kooperatifin üst yapı ihalesi ile ilgili bürokratik işlemler tamamlanarak ihale tarihi belirlendi. Girişim Sanayi Sitesi’nin ihalesi 27 Nisan 2021 Salı günü Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapılacak.” dedi.

YATRIMCILARIN DİKKATİNİ ÇEKTİ, VEKİLLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Girişim Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Metin Demir, potansiyel girişimci ve yatırımcıların dikkatini çekerek şöyle seslendi:

“Gerek şehir içinde kentleşme baskısı altında olan mevcut işletmelerimizin, gerek dışarıdan Zonguldak’ta yatırım yapmak isteyen girişimcilerin ve gerekse Zonguldak’ta iş fikri olup da, uygun fiziki alan bulamadığı için işletme kuramayan girişimcilerimiz için, son derece modern, lojistik üstünlükleri olan bir Sanayi Sitesi kuruyoruz. Sanayi Sitemiz İlimizde ve Bölgemizde hem sektörel çeşitliliğin sağlanmasına hem de kalkınmaya çok önemli katkılar verecek. Bu süreçte bizlere destek veren, tüm bürokratik işlemleri bizzat takip ederek, süreci hızlandıran milletvekillerimiz; Polat Türmen’e, Ahmet Çolakloğlu’na ve Hamdi Uçar’a müteşekkirim. İlimize, bölgemize hayırlı olsun.”

Etiketler: » »
Share
290 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ