logo

AKMAN’DAN DOKTORLARINA, AİLESİNE VE DOSTLARINA TEŞEKKÜR

Koranavirüs’e yakalanarak zorlu bir süreç sonunda iyileşen Kdz. Ereğli Yelken Kulübü Başkanı Metin Akman, tedavisinde emeği geçen Özel Echomar Hastanesi Ekibine, ailesine ve dostlarına sosyal medya paylaşımı ile teşekkür etti.

Paylaşımında süreci anlatan ve “Basit bir ihmal, sizin ve sevdiklerinizin yaşamını riske atıyor.” diyen Akman’ın Teşekkür Mesajı şöyle :

“Yaklaşık on beş günlük mücadele sonunda, hastaneden eve yelken açabildim, şükürler olsun. Anlatılan, okuduğumuz güçlükleri, bizzat yaşayarak tecrübe ettim. Yaşam ve ölüm arasındaki çizgide yürüdüm bir süre. Çizginin, “yaşam” tarafında kalmamı sağlayan Dr.Hakan Tanrıverdi , Dr. Eylem Ertuğ Ertuğrul başta olmak üzere; beni bir an olsun yalnız bırakmayan Dr. Alp Demir Zorlu, Dr. Yaşar Baykal, Dr. Nevzat Çimenoğlu, Dr. Önder Şahna , Dr. Mustafa Köraçöp, Dr. Mehmet Yaman ve Dr. Nafi Doğan’a , Özel Echomar Hastanesinin çok kıymetli Covid Salgını Servis’i hemşirelerine, hasta bakıcılarına ve tüm hastane personeline sonsuz minnet ve şükranlarımı sunarım.

Bir teşekkür de varlığını her an yanımda hissettiğim eşime, oğluma, tüm aile üyelerime, kıymetli dostlarıma. Mesajlarınızla bana dayanma gücü verdiniz. Hepinize sonsuz teşekkürler, iyi ki varsınız.

Kendiniz ve sevdikleriniz için lütfen, sosyal mesafe, maske ve hijjen kurallarına uyun. Basit bir ihmal, sizin ve sevdiklerinizin yaşamını riske atıyor. Son olarak; tedavi gören tüm hastalara acil şifalar , sağlık personeline Allah’tan güç ve sabır diliyorum .Salgın sürecinin son bulduğu, sağlıklı günlerde görüşmek umuduyla… “

Etiketler:
Share
392 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ