logo

BALBALOĞLU “BİZİM HUZUR, GÜVEN, ADALET İDEALİMİZ VAR”

İyi Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Op. DR. Evrim Balbaloğlu partisinin 3. kuruluş yıldönümü kutlama programında yaptığı konuşmada, milli ve manevi değerlere vurgu yaptı ve “Bizim Türkiye’ye ve dünyaya dair bir sözümüz, iddiamız var. Memleket diye bir meselemiz, millet diye bir derdimiz var. Huzur, güven, adalet diye bir idealimiz var. Bizim hukuk diye bir mecburiyetimiz, ahlâk diye bir önceliğimiz var. ” diye konuştu.

Genel Başkanlığını Meral Akşener’in yaptığı İyi Parti, 3. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor.

İyi Parti Kdz. Ereğli teşkilatı da, 3. yıl dönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Atatürk Anıtına çelenk sunumu töreni yaptı. 25 Ekim Pazar günü saat 10.30’da Anıt Park’ta düzenlenen törene; ilçe Başkanı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu, İl Disiplin Kurulu Başkanı Asım Tazegül, İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Murat Keskin, Gülüç Belde teşkilat Başkanı Ayşe Akbir, ilçe yöneticileri ile partililer katıldı.

“TÜM ENERJİMİZLE…”

Katılımın yoğun olduğu, pandemi kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen program; Balbaloğlu’nun Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı. Ardından Saygı Duruşunda bulunulması ve istiklal Marşının söylenmesi ile devam etti. İlçe Başkanı Balbaloğlu günün anlam ve önemini belirten konuşmasına “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener önderliğinde Türkiye’mizin iyi ve cesur insanlarıyla 3 yıl önce memleket aşkı ile ülkemizin iyi olması için çıktığımız bu yolda yorulmadan, yılmadan, korkmadan, tüm enerjimizle, ilk günün heyecanıyla hizmet etmeye devam ediyoruz.” ifadeleri ile başladı.

İNSAN SEVGİSİNE VURGU YAPTI

Konuşmasında İyi Parti’nin Türkiye siyasetine damga vurduğunu savunan ve milli/manevi duygular ile insan sevgisinin öne çıkartan Balbaloğlu konuşmasını şöyle sonlandırdı:

“MİİLETİN TA KENDİSİYİZ”

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk dediği gibi; Bu ülke, tarihte Türk’tü bugün de Türk’tür ve sonsuza dek Türk olarak yaşayacaktır. Bizim Türkiye’ye ve dünyaya dair bir sözümüz, iddiamız var. Memleket diye bir meselemiz, millet diye bir derdimiz var. Huzur, güven, adalet diye bir idealimiz var. Bizim hukuk diye bir mecburiyetimiz, ahlâk diye bir önceliğimiz var. Biz İyi Partiyiz. Felaket vaktinde toplanma alanı, selamet için, buluşma noktasıyız. Çünkü biz, milletin ta kendisiyiz. Bu duygu ve düşüncelerle İyi Partimizin 3. Kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.”

Program, güzel havanın da etkisi ile partililerin sohbeti ve alkışlar eşliğinde toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Etiketler: »
Share
483 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

BALBALOĞLU “BİZİM HUZUR, GÜVEN, ADALET İDEALİMİZ VAR”” için 1 yorum

  1. Ahmet : diyor ki:

    Harika bir konuşma, nice başarılara