logo

EREĞLİ HEYETİ BAKAN VARANK’LA GÖRÜŞTÜ

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kaymakam İsmail Çorumluoğlu ve Ereğli heyeti ile birlikte, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı makamında ziyaret ettiklerini açıkladı.

Başkan Posbıyık’ın içeriğini açıklamadığı görüşmede, Erdemir’le ilgili konuların da ele alındığı değerlendirilirken, toplantı ile ilgili paylaşımı şöyle :

“Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı makamında ziyaret ettik.

Bakanımızla kentimizi ve bölgemizi ilgilendiren konuları konuştuk, taleplerimizi ilettik. Kendisine bölgemiz sorunlarına gösterdiği ilgi için teşekkür ediyorum.”

İŞTE BUDUR!

İlçe gündeminde olan Erdemir ile Belediye arasında süregelen polemiğin anlaşma ile sonuçlanması açısından, (her ne kadar sonuçları hemen belli olmasa bile) konunun siyaset üstü tarzda diyolog yolunun tercih edilmesi, tarafsız gözlemcilerce “İşte olması gereken budur” şeklinde değerlendirildi.

Etiketler: » » » » » »
Share
830 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

EREĞLİ HEYETİ BAKAN VARANK’LA GÖRÜŞTÜ” için 1 yorum

  1. EREĞLİLİ : diyor ki:

    AKP İLÇE BAŞKANI SN.KAYMAKAMIMIZIN HER TÜRLÜ TOPLANTI VE ZİYARETLERİNDE YANINDA ADETA SAĞ KOLU. BİR PARTİLİNİN KAYMAKAM İLE BU KADAR İÇE İÇE OLMASI DİKKAT ÇEKİCİ.