logo

EREĞLİ’DEKİ KÖY MUHTARLARI ERDEMİR’İN MİSAFİRİ OLDU

Erdemir’in, Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği iş birliğiyle Ereğli çevresindeki köy muhtarlarından oluşan 35 kişilik bir grubu tesislerinde ağırladığı bildirildi.

Erdemir Kurumsal İletişim’den alınan bilgiye göre; Kdz. Ereğli’nin köylerinde görev yapan muhtarlar, Erdemir ve Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği iş birliğinde gerçekleştirilen bir organizasyonla Erdemir’i ziyaret etti.

Erdemir Kültür Merkezi’nde karşılanan gruba; Erdemir’in dünya çelik sektöründeki yeri, Türk ekonomisi ve sanayisi için önemi ve üretim süreçlerini anlatan bir sunum gerçekleştirildi. Sunumda ayrıca Erdemir’in istihdamı, kuruluşundan bu yana toplum için sağladığı katma değer, sektöründe gerçekleştirdiği öncü uygulamalar ve ilkler, iş sağlığı ve çevre alanındaki çalışmaları aktarıldı.  Çeşitli konulardaki sorularını bizzat Erdemir yetkililerine iletme fırsatı bulan muhtarlar, programdan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.  Saha ziyaretinde Erdemir’in Liman, Kok, Yüksek Fırın, Sürekli Dökümler, 2. Sıcak Haddehane ve 2. Soğuk Haddehane tesislerini gezen misafirler, üretim sürecini yakından incelediler.

Ziyaret programı Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral’ın Göztepe Restoran’da muhtarların onuruna verdiği ve Erdemir üst yöneticilerinin iştirak ettiği öğle yemeği ile son buldu.

Erdemir’in Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği işbirliğiyle ilçede görev yapan muhtarlara yönelik benzer programlarını sürdüreceği belirtildi.

Share
579 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ