logo

KELEŞ, SORUNLARI BAŞKAN HİSARCIKLIOĞLU’NA İLETTİ

Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş’in TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ederek, ilçedeki üyelerin sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin detaylı bilgilendirme yaptığı bildirildi.

9 Mart Salı günü gerçekleştirildiği bildirilen görüşme ile ilgili Kdz. Ereğli TSO’dan yapılan yazılı açıklamada “aynen” şöyle denildi:

“Ereğli TSO önderliğinde Kdz Ereğli’ye 2. Organize Sanayi Bölgesinin açılabilme için Bakanlık nezdinde yapılması gereken çalışmalar, Kredi taleplerinde esnaf, tüccar ve sanayicimize bankaların zorluk çıkarmaları, Kdz Ereğli Gümrük yetkilerinin (Cam ithalatı) arttırılması, Kdz Ereğli Galericiler Kooperatifinin içine 5. Noter açılması konusu , Marketler yasası, Defter tasdiki adı altında yıl sonlarında Muhasebeciler tarafından üyelerimizden yüksek ücret talep edilmesi ve Elektrik, Su, Doğalgaz faturasını ödeyemeyenleri kesintilere maruz kalabilecekleri konuları ile ilgili TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile detaylı görüşme yapılmıştır. İletilen taleplerin hepsi için oldukça olumlu mesajlar veren Başkan Rifat Hisarcıklıoğlu tüm konuların takipçisi olacağını Yönetim Kurulu Başkanımız Arslan Keleş’e iletmiştir.”

 

Etiketler: » » »
Share
279 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ