logo

MARMARA TEKNOKENT’TEN ZONGULDAK TEKNOPARK FİRMALARINA EĞİTİM

Marmara Teknokent yetkilileri  Zonguldak Teknopark firmalarına eğitim verdi.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesinde gerçekleşen Mentor-Menti Projesi kapsamında TÜBİTAK Marmara Teknokent Zonguldak Teknopark’a mentor olarak atanmış ve iki teknopark arasında İş Birliği Protokolü imzalanmıştı.

UZMANLAR KATILDI

Bülent Ecevit Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nde verilen bilgiye göre ; Marmara Teknokent A.Ş. İdari ve Mali İşler Birim Yöneticisi Nuray Şirin, Teknoloji Transfer Ofisleri  (TTO) Birim Yöneticisi Deniz Yayla, TTO Uzmanı Kübra Altay ve TTO Uzmanı Azra Afşin, Marmara Teknokent Mali Müşaviri Ersu Türedİ ve Erdem Bayrak tarafından Zonguldak Teknopark’a bir gün süren bir ziyaret gerçekleştirildi.

MUHASABE UYGULAMALARI İLE BAŞLANILDI

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde Marmara Teknokent Mali Müşaviri Ersu Türedi tarafından Zonguldak Teknopark firmalarına “Teknoparklarda Muhasebe Uygulamaları” başlıklı eğitim verildi. Eğitimde teknopark firmaları için muhasebe mevzuatları, karşılaşılabilecek olası sorunlar ve çözüm yolları hakkında bilgilendirme yapıldı. Eğitimin ardından Zonguldak Teknopark Yönetici Şirket çalışanları ve teknopark firma yetkilileri tarafından yöneltilen idari, mali ve proje bazlı tüm sorular Marmara Teknokent ekibi tarafından cevaplandı.

KESİKOĞLU DEĞERLENDİRDİ

Marmara Teknokent yöneticilerine ziyaretleri ve eğitimleri için teşekkür eden Zonguldak Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ferdi Kesikoğlu konuya ilişkin olarak, Marmara Teknokent ile yapılan İş Birliği Protokolü kapsamında, Zonguldak Teknopark’ın faaliyetlerini daha sürdürülebilir kılmak ve bölgede gerçekleştirilecek Ar-Ge çalışmalarında öncü kuruluş misyonunu edinmek adına eğitim ve projelerin devam edeceğini söyledi.

  • GALERİ FOTOĞRAFLARI İÇİN LÜTFEN GÖRSELLERİ TIKLAYINIZ :

Etiketler:
Share
196 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ