logo

MÜFTÜOĞLU : “GÜCÜME GÜÇ KATTILAR”

  • CHP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Buket Müftüoğlu, 19 Aralık’ta gerçekleştirdiği Muhtarlar Derneği, Deniz Ticaret Odası Şubesi ile Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretlerini değerlendirdi.
  • Şehrin dinamikleri ile temaslarının çok verimli geçtiğini, karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak kendisinden, şehrin sorunlarını çözecek kapsayıcı projelerinden ve siyasete bakış açısından bahsettiğini ifade eden Müftüoğlu, “Tek kadın aday adayı olarak, şehir dinamiklerinin yanımda olduklarını hissettirmeleri bana müthiş enerji veriyor, coşkum artıyor, şehri barış içinde yönetmek için gücüme güç kattılar.” dedi.

UYUŞTURUCU SORUNUNA DİKKAT ÇEKTİ, ALKIŞ ALDI

Müftüoğlu seçim çalışmaları kapsamında sürdürdüğü Muhtarlar Derneği ziyaretini şöyle değerlendirdi:
“Muhtarlar Derneğinde oldukça kalabalık muhtarlar grubuyla buluşarak çok net ifadelerle demokrasinin temel taşı olan muhtarlarımıza seslendim. Ben projelerimden, ve belediyeyi ekip anlayışı ile yönetim biçimimden bahsettikçe sözlerim sık sık “haydi bakalım, inşallah” yanıtları ile kesildi. Ayrıca muhtarımızdan gelen şikayet ve talepleri dinledim. Şehirde trafik sorunu kadar uyuşturucu madde bağımlılığı sorununa dikkat çektiğimde muhtarlarımın tamamı beni takdirle alkışlayarak, bu sorunun çözümü için ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını ifade ettiler. Onlara ‘Bu şehri kavgasız yönetmeye, gençlere umut olmaya var mısınız?’ diye seslendiğimde aldığım alkış beni fazlası ile duygulandırdı. Kendilerine en samimi teşekkürlerimi gönderiyorum.”

DTO’DA “DEĞİŞİM VE DENİZCİLİK” KONUŞULDU

Devamında IMEAK Deniz Ticaret Odası(DTO) Kdz. Ereğli Şube Başkanı Oğuz Ünlüer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kaan boy ile Burak Gürdal’ı ziyaret eden Müftüoğlu, “Bir denizciyi karşılıyoruz” ifadeleri ve samimiyetle karşılandı. Ünüler’e hediyesini sunan Müftüoğlu, DTO heyetinin kendisine özetle “Biz değişimi başardık, sizin de başaracağınızdan kuşkumuz yok. Uyumlu ve dayanışma çalışma sergileyerek şehrimizi güzel günlere taşıyacağız” dediklerini aktardı.
Müftüoğlu DTO ziyaretinden denizcilik tabiri olan ve “yolumuz bahtımız açık olsun” anlamına gelen “rotamız pruva neta” sözü vererek diyerek ayrıldı.

TSO’DA KARŞILIKLI SIKI İŞ BİRLİĞİ SÖZÜ VERİLDİ

CHP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Buket Müftüoğlu, günün son ziyaretini DTO Y.K. Üyesi Kaan Boy ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) Başkanı Arslan Keleş’e gerçekleştirdi. Burada TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Müftüoğlu’nun kadim dostu Sanayici Harun Günönü’nde özellikle katılım sağladığı toplantıda ilçede yaşanan sorunlarla ve ticaret hayatının daha da gelişmesi yönünde değerlendirmeler yapıldı. Belediye başkanı olduğu taktirde şehrin gelişmesi, istihdamın artması için iş dünyası ile etkili ve sıkı iş birliği içinde olacağının sözünü veren Müftüoğlu, sanayi şehri Ereğli’nin salt eğlence içerikli festivallere değil, iş dünyasının kendisini ifade edebileceği, ilçenin ülke ve dünya İle entegre olabileceği ticaret ve sanayi fuarlarına da ihtiyacı olduğunu belirterek, “birlikte daha güçlü olacağız” dedi. Keleş’de TSO ziyaretine anlamlı hediyesi ile gelen Müftüoğlu’na teşekkür etti, belediye başkanı seçildiği takdirde uyumlu iş birliği sözü verdi.

BAŞARI VE KOLAYLIK DİLEDİLER

Tüm temaslarında yaptığı görüşmelerde belediye başkanı olduğunda liyakatli ekibi ile birlikte toplumun tümünü kapsayacak projelerini şehrin dinamikleri ile uyum içinde uygulayacağı sözünü veren Müftüoğlu’na Muhtarlar, Ünlüer ve Keleş başarı ve kolaylıklar diledi.

Paylaşın:
316 Kez Görüntülendi. Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ