logo

NERİMAN POSBIYIK, GÜMELİ’DE ZİYARETLERDE BULUNDU

Kdz. Ereğli Belediye Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi Neriman Posbıyık ve beraberindekilerin Gümeli’ye giderek bazı ziyaretlerde bulunduğu bildirildi.

Belediye kaynaklarından alınan bilgiye göre; Kdz. Ereğli Belediye Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi Neriman Posbıyık, Kdz. Ereğli Belediye Meclisi CHP’li bazı meclis üyeleri ve beraberindekiler Gümeli’de bazı ziyaretlerde bulunarak, siyanürle altın aranmak istenmesine karşı oluşturulan platforma destek verdi.

Neriman Posbıyık ilk olarak Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam’ı makamında ziyaret etti. Samimi ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından Posbıyık, Gümeli İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ettiler.

Okul Müdür Vekili Serkan Şen’in öğrenci ve veliler ile yaptığı çalışmaları yerinde inceleyen Neriman Posbıyık, “ Bir eğitimci olarak bugün burada okulumuzda gördüğüm güzelliklerden son derece mutluyum.  Müdürümüzün kendi imkanlarıyla birlikte öğrenciler ve veliler ile birlikte okul içinde ve bahçesindeki yaptığı güzellikler beni etkiledi.” dedi.

#DİRENGÜMELİ KAMPANYASINA DESTEK

Neriman Posbıyık ve beraberindekiler, daha sonra doğa harikası Gümeli’de Siyanürle Altın aranmak istenmesine karşı kurulan Gümeli Çevre Platformu’nun başlattığı “Geleceğime Dokunma” “#direngümeli kampanyasına pankartlarla destek vererek “ Çocuklarımızın ve torunlarımızın geleceğine dokunmayın” ifadelerine yer verdi.

Share
868 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ