logo

TEKİN’DEN POLİS TEŞKİLATINI KUTLAMA MESAJI

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Polis Teşkilatının 175. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanı Nuri Tekin, Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıl dönümünü nedeniyle yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

‘Emniyet Teşkilatımız, yetkilerini anayasa ve yasalardan aldığı güçle ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma ve kollama, halkımızın can ve mal emniyetini koruma, ülkede huzur ve güven ortamını sağlama, suç işlenmesinin önleme ve işleyenleri adalete teslim etme hususunda 175 yıldır çok büyük özveri ile gece gündüz demeden başarılı bir şekilde çalışmaktadırlar. Polise saygı, Devlete saygıdır. Herkesin Polisi Kendi Vicdanıdır. Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 175. yıldönümünde, canını bu aziz vatan için hiç çekinmeden feda eden ve feda etmeye hazır olan polislerimizin haftalarını en içten duygularımla kutluyor; Vatan, Millet ve Bayrak uğruna kanlarıyla topraklarımızı sulayarak mukaddes kılan tüm Şehit polislerimize ve ebediyete intikal etmiş bütün meslek mensuplarına Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimize ise şükranlarımı sunuyorum.
Emniyet Teşkilatımızın ve Polislerimizin polis haftası ve polis günü kutlu olsun. Tüm Polislerimize hayatlarında sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.”

Etiketler: » »
Share
419 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ