logo

TSO’NUN OSMANİYE VE DÖRTYOL TEMASLARI VERİMLİ GEÇTİ

Kdz. Ereğli Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, yönetim kurulu üyeleri ve oda yöneticileri ile birlikte, Osmaniye kardeş TSO ile Hatay Dörtyol TSO’yu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Temasların verimli geçtiği bildirildi.

Kdz. Ereğli Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, yönetim kurulu üyeleri ve oda yöneticileri, Osmaniye kardeş TSO ile Hatay Dörtyol TSO’yu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

1-3 Ekim tarihlerinde gerçekleşen temaslarda ; Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ile birlikte Osmaniye kardeş TSO ile Hatay Dörtyol TSO ziyaretlerinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Türk ve Tasin Tanyıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Serdar Bakkaloğlu, Kadir Çaygeç, Meclis Üyeleri Süreyya Sertaşı, Yavuz Sesli, Cenk Koşun ve Genel Sekreter Gündüz Acar yer aldı.

Ereğli TSO yönetiminden verilen bilgiye göre ; Hatay Dörtyol TSO ve Osmaniye TSO Yönetimi ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyaretlerde son derece misafirperver ve sıcak bir ilgi ile karşılanan Kdz. Ereğli TSO Yöneticileri, program çerçevesinde ziyaretlerini sürdürdü. Program kapsamında Payas Belediye Başkanı Bekir Alan ve Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin de ziyaret edilerek bölge ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu

DEMİR ÇELİK SEKTÖRÜ İNCELENDİ

Demir Çelik Sektörünün önde gelen firmalarını yerinde ziyaret eden Kdz. Ereğli TSO Yönetimi, yapılan çalışmaları ve üretilen ürünleri yakından inceledi, bilgiler aldı. Kdz. Ereğli gibi Demir Çelik ürünleri üretimi ve yan sanayisi ile ün kazanan Hatay’ın önemli tesislerini gezen Kdz. Ereğli TSO yöneticileri, kullanılan teknoloji düzeyini de yerinde incelendi.

Ziyaretin değerlendiren Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, karşılıklı olarak çok verimli ve faydalı geçtiğini bildirdi ve kendilerini en iyi şekilde ağırlayan oda yöneticileri ve belediye başkanlarına teşekkür etti. Keleş açıklamasında “ 2 bölgenin de aynı ekosistem içerisinde yer almaktadır. Sanayi olarak benzerliğimiz çoktur. Ekonomimizin bu kadar benzerlik göstermesi karşılıklı ticaretin gelişmesi için son derece önemlidir. Bu ziyaretimizin ardından ilişkilerimizi daha da artırarak kendi bölgelerimize katacağımız faydalar üzerinde yoğunlaşacağız. Ben ziyaret vesilesiyle hem TSO Başkanlarımıza, hem belediye başkanlarımıza hemde incelemelerde bulunduğumuz tesislerin yöneticilerine ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler: »
Share
462 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ