logo

BOZKURT’TAN 18. İKTİDAR YIL DÖNÜMÜ MESAJI

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, AK Parti’nin iktidara geldiği 3 Kasım 2002 seçimlerinin 18. yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.

Türkiye’nin Ak parti İktidarları döneminde bölgesi için önemli bir güç haline geldiğini savunan Bozkurt, açıklamasında şunları kaydetti:

“2002 yılından bu yana ülkemiz Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde adeta şaha kalkmış, önceki dönemlerde hayal bile edilemeyen dev projeler bir bir hayata geçmiştir. Uluslararası arenada kendine biçilen rolü reddeden Türkiye, bölgesi için önemli bir güç haline gelmiştir. Savunma sanayisini millileştiren, mavi vatan kabul edilen Karadeniz ve Akdeniz’de enerji kaynaklarını arayan Türkiye, artık dünyanın gıpta ile baktığı bir ülkedir. 3 Kasım 2002 seçimleri ile iktidara gelişimizin 18. yılında daha büyük hedeflere yelken açtık. Geçip giden 18 yıl heyecanımızı azaltmadı. Aksine, ilk günkü ruhla, coşkuyla, azim ve kararlılıkla Cumhurbaşkanımızın liderliğinde inandığımız yolda 2023 hedeflerine yürümeye devam ediyoruz. Bunu yaşatan aziz milletimize ve kıymetli hemşehrilerimize şükranlarımızı arz ederiz.”

Etiketler: »
Share
210 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ