logo

BOZKURT’TAN MUHTARLARA: DAYANIŞMA İÇİNDE OLACAĞIZ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Çayırlı ve Kaptaş Bölgesi Muhtarları, AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi. Bozkurt’da duyduğu memnuniyeti ifade etti ve “dayanışma içinde olacağız” dedi.

Çayırlı ve Kaptaş bölgesinden 20 köyün muhtarı AK Parti İlçe Başkanlığı görevine seçilen Av. Saffet Bozkurt ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Zonguldak İl Genel Meclisi Üyeleri Rıfkı Gültekin, Engin Temel ve Ali Kemal Karaca’da hazır bulundu.

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN…”

Muhtarları, parti binasının toplantı salonunda ağırlayan Bozkurt, kendileri ile birlikte bölgeye güzel hizmetler yapacaklarını ifade etti. Sorunların en asgari seviyeye indirilmesi noktasında gece-gündüz demeden çaba sergileyeceğini ifade eden Bozkurt, “Dayanışma içerisinde çalışacağız. Telefonum 24 saat açık, gece-gündüz demeden arayabilirsiniz. Görevler Allah rızası içindir. Görevde bulunduğumuz süre zarfında inşallah en iyi şekilde görevimizi icra ederek, ayrıldığımızda geride güzel hizmetler ve hoş bir sadâ bırakmak istiyoruz” dedi.
Bozkurt’un konuşmasının ardından muhtarlar tek tek kendilerini tanıtarak görevinde başarılar diledi.

GALERİ FOTOĞRAFLARI :

Etiketler: »
Share
230 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ