logo

CHP ADAYI GÖKTEKİN: “GÜLÜÇ’TE İSTİHDAM SAĞLANACAK”

  • Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Mehmet Göktekin, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri çalışmaları kapsamında, eşi Emine Göktekin ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte beldenin mahallelerinde halk toplantılarını sürdürüyor.

Bekyeri Mahallesi yakınındaki Arapoğlu Sitesi Toplantı salonunda site sakinleri ile bir araya gelen Göktekin, dağıtımını sürdürdüğü seçim kitapçığındaki projelerini anlatmaya devam etti.

“ŞİRKET GÜLÜÇ’E TESİS KURACAK, GENÇLERE İSTİHDAM SAĞLANACAK”

Projeler arasında yer alan “İşsizlik ve İstihdama Çözüm” konusundaki görüşlerini aktaran Göktekin, şunları kaydetti:
“Ülke genelinde olduğu gibi, özellikle gençlerin iş imkanlarının zorlaştığı günümüzde, Belediye Başkanlığına seçildiğim ilk günden itibaren ön görüşmelerini yaklaşık bir yıl önce yaptığım şirketin, Gülüç sınırlarımızda tesis kurması için hazırlıklar yaptım. Bu sayede belde gençlerimize istihdam sağlanmasına ön ayak olacağım. Bunun yanı sıra kadınlarımıza el işi pazarı oluşturacağız, meslek edinme kursları açacağız.

BELEDİYE KAPILARI AÇIK OLACAK

Genellikle makamda oturan belediye başkanları, ‘Belediye iş kapısı değil’ diyorlar. Bal gibi de iş kapısı, istihdam kapısıdır. Birincisi, Belediye’de ihtiyaç duyulan şekilde işçi alınıp istihdam sağlayacağı gibi, az önce bahsettiğim gibi; bölgeye gelecek yatırımcıya belediye imkanları dahilinde destek olmak ta insanımıza iş bulmak, istihdam sağlamak anlamına gelir. İşte biz tam da bunu yapacağız.”

Vatandaşların sorularını da yanıtlayan CHP Gülüç Belediye Başkan Adayı Mehmet Göktekin, Belediyenin kapılarının her an vatandaşa açık olacağını sözlerine ekledi.

Paylaşın:
179 Kez Görüntülendi. Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ