logo

“DEVLET DESTEKLERİNDE ESNAF/TACİR AYRIMI KALDIRILMALI”

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, TOBB Başkanı Rİfat Hisarcıklıoğlu ile çevrimiçi görüşmesinde, devlet desteklerinde esnaf/tacir ayrımının mutlak surette kaldırılması gerektiğini bildirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanlığında, İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Oda ve Borsa Başkanı’nın katılımları ile düzenlenen telekonferans toplantısına Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş de katılım sağladı.
Oda ve Borsa Başkanları tarafından üyelerin güncel sorun, talep ve beklentileri TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na aktarıldı.

TALEPLERİNİ SIRALADI

Başkan Arslan Keleş, tarım ve kırsal kalkınmada desteklenen iller arasında Zonguldak’ın alınmasını, Kdz Ereğli Tersaneler Bölgesi tapu mülkiyet sorununu, yeni istihdam alanlarının yaratılması gerektiğini, devlet desteklerinde esnaf/tacir ayrımının mutlak surette kaldırılması gerektiğini, iş insanlarının adamlarının aşıdan yararlanmak istemesi ve başta demir çelik olmak üzere fahiş olan hammadde fiyatları hakkında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na taleplerini aktardı.

Etiketler: » » »
Share
240 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ