logo

EREĞLİ TSO BELGELERİNİ TESLİM ALDI

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Şikayet Yönetim Sistemi Belgelerini teslim aldı.

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası, 2021 Yılı Şubat ayında Türkloydu firması tarafından gerçekleştirilen denetimlerin başarı ile sonuçlanması sonucu, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Şikayet Yönetim Sistemi Belgelerini almaya hak kazandı. Belgelerini haziran ayı başlarında teslim alan Kdz.Ereğli TSO, Kurumsallaşma yönünden önemli bir aşamayı başarı ile tamamlamış oldu.

KELEŞ “KALİTEMİZİ TESCİL ETMİŞ OLDUK”

Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, belgelerin gerektirdiği kalite standartları çerçevesinde üyelere hizmet verileceğini hatırlatarak, “Yönetimimiz döneminde en önem verdiğimiz konu olan üyeye hizmet noktasında gerekli olan tüm adımları atıyoruz ve belgelendirmelerimizle de kalitemizi tescil etmiş olduk. Odamıza bu belgelerin kazandırılması bizim dönemimizde olması da ayrı bir sevinç ve gurur kaynağı olmuştur. Bu konu da emeği geçen tüm meclis, yönetim ve personelimizi kutluyorum. Odamız her geçen gün bu kalitesini arttırmaya devam edecektir. Tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Etiketler: »
Share
364 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ