logo

ERMED YÖNETİMİNDEN EGD VE DEMOKRAT’A ZİYARET

Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği Başkanı Doğan Gönüllü ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, kısa süre önce yapılan kongre sonucu göreve seçilen Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği’ne ve Demokrat Gazetesi’ne ziyaretlerde bulundu.

Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Başkanı Doğan Gönüllü, beraberinde dernek yönetim kurulu üyeleri Sabriye Aşır, Aykut Ateş ve Fahrettin Özaydın ile birlikte geçtiğimiz hafta yapılan kongre sonucu Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği yönetimine seçilen Şafak Erel ve yönetimini ziyaret etti. Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği merkezinde EGD Başkanı Şafak Erel ve Başkan Yardımcısı Vedat Kılıç tarafından karşılanan ERMED heyeti, Erel’i ve demokratik bir kongre sonucu göreve gelen yeni yönetim kurulu üyelerini kutladı.

Ziyarette bir konuşma yapan Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Başkanı Doğan Gönüllü, ziyarete mazeretleri nedeni ile katılamayan yönetim kurulu üyelerinin de selamlarını ileterek EGD’nin yeni yönetimine Başkan Şafak Erel nezdinde başarılar dilediğini söyledi. Gönüllü şöyle dedi: “Ereğli Gazeteciler Derneği’nin Şafak Erel başkanlığında oluşan yeni yönetiminin hayırlı olmasını dilemek ve kutlamak için buradayız. Geçmişten bu yana dernekte görev almış tüm başkanları da anıyorum. Ebediyete intikal edenleri rahmetle anıyorum. Bizler ERMED yönetim kurulu üyeleri olarak, EGD ve ERMED’in kendi kısa ve uzun vadeli hedefleri doğrultusunda dostluk zemininde ilerleyeceklerine, gelişeceklerine ve hem meslek mensuplarına hem de kente yararlı projelere imza atacaklarına inanıyor, bunu diliyoruz. Dayanışmaya her zamankinden daha fazla gereksinimimiz var. ERMED’in hayat bulmasının en öncelikli sebebi budur. Kentimizdeki meslek ortamımızda, iki örgütlü güç olarak iyi niyet ve dayanışma duyguları içinde olma dileğimizi tekrarlayarak, yönetiminizdeki tüm arkadaşlarımıza içtenlikle başarı diliyoruz.”

EREL “BİZ DE ZİYARETE GELECEĞİZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren EGD Başkanı Şafak Erel de, yapılan kongre sonucu görevi devraldıklarını ve hızla çalışmaya başladıklarını söyledi. Hem derneğin üyelik yapısında hem de derneğin kamu ve kamuoyu ile ilişkilerinde yapılması gerekenleri tek tek hayata geçireceklerini dile getiren Erel, “Hepimiz aynı gemideyiz ve kucaklayıcı olmak için buradayız. Sizlere de başarılar diliyor, ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz. Bizler de en kısa zamanda tüm gazetecileri tek tek ziyaret edeceğimiz gibi, sizi ziyaret etmek istiyoruz.” dedi. Ziyaret, her iki dernek yönetiminde bulunan gazetecilerin karşılıklı görüş alışverişinde bulunmasıyla devam etti.

DEMOKRAT GAZETESİ’NE ZİYARET

Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Başkanı Doğan Gönüllü ve ERMED yönetim kurulu üyeleri, Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği’nin ardından Demokrat Gazetesi’ne de ziyarette bulundu.

Aynı zamanda ERMED’in kurucu yönetim kurulu üyeleri arasında bulunan Demokrat Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Aksakal ile gazeteciler İzzet Aslanbay ve Şafak Negüzel tarafından karşılanan ERMED yönetim kurulu üyeleri, samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette görüş alışverişinde bulundular. Ziyarette Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Başkanı Doğan Gönüllü, ERMED hakkında bilgi verirken, gazeteciler İzzet Aslanbay ve Şafak Negüzel de dernekten bekledikleri çalışmalar hakkında görüşlerini dile getirdiler. Ziyerette “ERMED olarak iyi niyetle, güzel şeyler yapmak için yola çıktık, kimseyi ötekileştirmeden, dışlamadan, pozitif bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullanan Gönüllü, gazeteciler Aslanbay ve Negüzel’e ve ayrıca sembolik olarak stajyerlere ERMED üyelik formlarını teslim etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, ERMED yönetim kurulu üyeleri Sabriye Aşır, Fahrettin Özaydın ve Sadettin Yıldızhan da hazır bulundu.

Ziyaretlerde pandemi önlemlerine dikkat edildi.

GALERİ FOTOĞRAFLARI :

Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) yönetim ve Kurucular Kurulu Aşağıda Toplu Halde:

Etiketler: » » »
Share
237 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ