logo

HÜRRİYET.COM.TR’YE EREĞLİLİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ…

  • Karadeniz Ereğlili basın mensubu meslektaşımız Hüseyin Özdemir (Erdemir emeklisi Gülten&Cengiz Özdemir’ çiftinin oğlu), hürriyet. com.tr’ye Genel Yayın Yönetmeni olarak atandı.

medyaradar.com’un haberine göre ; Demirören Medya’yla bir süre önce yollarını ayıran isim, üst düzey yönetici olarak gruba geri dönüyor. Milliyet.com.tr ile yolları geçtiğimiz yıl ayrılan Hüseyin Özdemir, aralık ayından itibaren hürriyet.com.tr’nin Genel Yayın Yönetmeni ünvanı ile göreve başlıyor.

MESLEKTAŞIMIZLA GURUR DUYDUK

Geçtiğimiz yıllarda düğününü Ereğli’de yapan ve Ereğli’ye geldikçe gazetemizi de ziyeret eden Özdemir, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin ardından gazeteciliğe Milliyet.com.tr’de adım attı. 1O yıl boyunca çeşitli pozisyonlarda görev yaptıktan sonra Doğan grubunun yönetimindeki Hürriyet.com.tr’ye geçti. Ardından tekrar Milliyet.com.tr’de Yayın Koordinatörü olarak görev yapan Hüseyin Özdemir, son olarak TurkMedya Dijital İçerik Müdürü görevini yürütüyor ve burada trafiği artırıcı projeler geliştiriyordu.

Haber Hayat Yayıncılık olarak, her zaman gurur duyduğumuz meslektaşımıza hayırlı olsun diyor, yeni görevinde üstün başarılar diliyoruz.

Share
2122 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ