logo

KAYMAKAMLIKTAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE PREFABRİK EV YARDIMI

Kdz. Ereğli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın Süleymanbeyler köyünde yaşayan ihtiyaç sahibi Yaman ailesi için yaptırdığı prefabrik evin anahtar teslimi Kaymakam İsmail Çorumluoğlu tarafından yapıldı. Çorumluoğlu aynı şekilde Karakavuz Köyü’ndeki ihtiyaç sahibi Aydemir Yatman’a yapılan prefabrik evin teslimini de yaptı.

Kdz. Ereğli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın Süleymanbeyler ve Karakavuz Köylerinde yaşayan ihtiyaç sahibi Yaman ve Yatman aileleri için yaptırdığı prefabrik evlerin teslimi gerçekleştirildi.

Süleymanbeyler Köyü’ndeki  prefabrik evin anahtarı sahibine Kaymakam İsmail Çorumluoğlu tarafından hayırlı olsun dilekleriyle teslim edilirken; anahtarı teslim alan İsmail Yaman, memnuniyetini dile getirerek Kaymakam Çorumluoğlu’na teşekkür etti.

Kaymakam Çorumluoğlu daha sonra Karakavuz Köyü’ndeki ihtiyaç sahibi Aydemir Yatman’a yapılan prefabrik evin teslimini de yaptı. Yatman da Çorumluoğlu’na teşekkürlerini sundu.

ARICILARA 50 ADET KOVAN DAĞITIMI YAPILDI

Öte yandan Kaymakam Çorumluoğlu, Karakavuz Köyü’nde arıcılık kursu verilen 16 kursiyere sertifikalarını dağıttı. Daha sonra belge alan 5 kursiyere kişi başı 10’ar tane olmak üzere 50 adet kovan dağıtımı yapıldı.

Çorumluoğlu’na programlarda; Belediye Başkan Vekili Gönül Çelik ile kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri eşlik etti.

Share
618 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ