logo

MÜSİAD BAŞKANI ÇINAR, İSO 500’E GİREN FİRMALARI KUTLADI

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karadeniz Ereğli Başkanı Abdülkadir Çınar İstanbul Sanayi Odası (ISO) tarafından 2020 yılındaki faaliyetlerine göre Türkiye’nin ilk 500 firması arasına giren üyeleri Tatmetal Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Çınar Boru Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi tebrik etti.

MÜSİAD Karadeniz Ereğli Başkanı Abdülkadir Çınar, üyeleri Hayrettin Yavuz ile Akın Tatoğlu’nun firmaları Tatmetal Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile aile şirketleri olan Çınar Boru Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ISO tarafından 2020 yılındaki faaliyetlerine göre Türkiye’nin ilk 500 firması arasında yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

BAŞARILARININ DEVAMINI DİLEDİ

Başkan Çınar konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “Tatmetal Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Çınar Boru Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin bu günlere gelmesinde büyük emekleri olan yönetim kurulu başta olmak üzere tüm yönetici ve çalışanlarını tebrik ediyoruz. Her iki üye firmamızın bölgemiz ve ülkemiz ekonomisinin gelişmesinde ortaya koyduğu çabaların sonucu olarak Türkiye’de ki ilk 500 sanayi kuruluşu arasında girme başarılarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Çınar açıklamasında, Türkiye’de ki ilk 500 sanayi kuruluşu arasına giren ve bölgede faaliyet gösteren Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.(ERDEMİR) ile Eren Enerji Elektrik Üretim A.Ş.’yi de tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

2020 YILI ÜRETİMDEN SATIŞLARA GÖRE SIRALAMA YAPILDI

İSO 500 araştırmasında 2020 yılı üretimden satışlar verileri dikkate alınarak yapılan sıralamaya göre; Kdz. Ereğli’de faaliyet gösteren Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.(ERDEMİR) 9.sırada, Tat Metal Çelik 54. sırada yer alırken, Çınar Boru Profil’in ise 325. sırada yer aldığı açıklanmıştı. Zonguldak Çatalağzı Beldesinde faaliyet gösteren Eren Enerji da listede 35. sırada bulunuyor.

Etiketler: » » » » »
Share
297 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ