logo

TEKNİKERLERİN SORUNLARI BAŞKAN ERDOĞAN’A İLETİLECEK

Teknikerler ve Yüksek Teknikerler Derneği (TEKDER) tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a mesleğin sorunlarını iletmek üzere randevu talep edildi, görüşme sonunda özel tasarımlı altın anahtar işlemeli tablo hediye edildi.

Ankara’da toplanan Tekder’in Başkanlar Kurulu TBMM’de bir dizi görüşmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de bir görüşme gerçekleştiren Tekder heyetinin temasları ile ilgili şu bilgiler verildi :

ÇATALCAM, RANDEVU TALEP ETTİ

“Tekder’dimiz Türkiye” şiarıyla yoluna devam eden Derneğimizin Başkanlar Kurulu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile TBMM’de bir görüşme gerçekleştirdi. Tekder Genel Başkanı Murat Çatalcam, Tekder hakkında yaptığı kısa bilgilendirmenin ardından, 5 milyon Meslek Yüksek Okulu mezunu teknikerlerinin sorunlarını anlatarak, sorunların çözümüne yönelik bu güne kadar verdiği destek için Cumhurbaşkanına şükranlarını arz etti. Genel Başkan Çatalcam üyelerinin hak ve menfaatlerini koruyup geliştirmenin yanı sıra ülkenin kalkınması ve demokrasinin gelişmesine yönelik çalışmalara öncülük etme arzusuyla yola çıktıklarını aktararak, söz konusu konuları milletin evi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde etraflıca arz etmek istediklerini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a söyledi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde en kısa sürede randevu verilmesi talimatını verdi. Görüşmenin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a özel tasarımlı altın anahtar işlemeli tablo hediye edildi. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile milletvekilleri Polat Türkmen ve Cumhur Ünal da Tekder heyetiyle buluşarak destekleri ifade ettiler.”

Share
466 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ