logo

MUTLU “BOZKURT’UN SEÇİLMESİNİ ÖNEMLİ BULUYORUZ”

GMİS Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu; Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığına seçilen Saffet Bozkurt’u ziyaretinde, “Sendikamızda şube yöneticiliği yapmış olan bir babanın oğlu ve aynı zamanda kendisi de Türkiye Taşkömürü Kurumu’nda çalışmış ve sendikamız üyeliğinde bulunmuş bir emekçi olarak Sayın Bozkurt’un AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı’na seçilmiş olmasını önemli buluyoruz. “diye konuştu.

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu; GMİS Armutçuk Şube Başkanı Ali Eşitmez ve Şube Yönetimi, Amelebirliği Yönetim Kurulu üyesi Metin Artırmak, Armutçuk Şube Denetleme Kurulu üyeleri, Şube Disiplin Kurulu üyeleri, işyeri temsilcileri ile birlikte, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı’na seçilen Saffet Bozkurt ve MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı’na seçilen Rahman Demirtürk’e nezaket ziyaretinde bulunarak yeni görevlerinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

MUTLU’DAN “EMEK” VURGUSU

Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt’u ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dileyen GMİS Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, “Sendikamızda şube yöneticiliği yapmış olan bir babanın oğlu ve aynı zamanda kendisi de Türkiye Taşkömürü Kurumu’nda çalışmış ve sendikamız üyeliğinde bulunmuş bir emekçi olarak Sayın Bozkurt’un AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı’na seçilmiş olmasını önemli buluyoruz. TTK’da çalışmış bir emekçi olarak en yüce değerin emek olduğunu yaşayarak tecrübe etmesi nedeniyle de Sayın Bozkurt’un kurumun ileriye dönük gelişmesi açısından önemli katkılarda bulunacağına yürekten inanıyoruz. Yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

BOZKURT VE DEMİRTÜRK “YANINIZDAYIZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt da, “Ekmeğini yediğim, mücadelesine destek verdiğim kurumlarımızın yarını için elimden gelenin en iyisini yapmayı görev sayıyorum. Her daim yanınızda olmaya devam edeceğim” dedi.

GMİS Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığına seçilen Rahman Demirtürk’ü ziyaretinde, tebrik başarı dileklerini iletirken,
Demirtürk ise teşekkür ederek destek sözü verdi.

Etiketler: »
Share
672 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ